Marki2019-08-21T15:29:20+00:00

GOPRO

W wodzie, deszczu, błocie, piasku czy w powietrzu – dzięki GoPro możesz rejestrować najbardziej ekscytujące chwile, w każdych warunkach.

Te niepozorne urządzenia są wodoodporne, wstrząsoodporne i umożliwiają nagrywanie wysokiej rozdzielczości obrazów, niezależnie od tego czy jest to nagranie pierwszych kroków Twojego dziecka czy skoku ze spadochronem. Kamery GoPro uwielbiane są za ich uniwersalność – idealnie nadają się do rejestrowania zarówno ekstremalnych doświadczeń, jak i codziennego życia.

SKULLCANDY

Kultowa marka słuchawek, która powstała z inspiracji muzyką, sportem, technologią oraz najnowszymi trendami.

Stanowią one niepowtarzalne połączenie pasji do muzyki, sportu i technologii, ujęte w unikatowych projektach. Stworzone zostały dla osób żyjących intensywnie i odważnie, sięgających po to, czego chcą oraz zarażających innych swoją pasją. Światowej klasy słuchawki audio i sportowe Skullcandy wyrażają nowatorskie podejście do dźwięku oraz życia bez ograniczeń.

Dowiedz się więcej na skullcandy.pl

AFTERSHOKZ

Aftershokz to marka zaprojektowana w oparciu o technologię, pierwotnie stosowaną przez organy ścigania oraz wojsko.

Twórcy wykorzystali zjawisko przewodnictwa kostnego, dzięki czemu nie musisz już umieszczać słuchawek w uszach, aby słuchać muzyki. Ale zyskujesz jeszcze więcej! Twoje uszy pozostają odkryte, dlatego nie odcinasz się w pełni od otoczenia i inne dźwięki pozostają wciąż słyszalne. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób, chcących żyć aktywnie oraz bez żadnych ograniczeń. Postaw na niezwykłą wygodę, oryginalny design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Z Aftershokz każda aktywność staje się wyjątkowym przeżyciem.

Dowiedz się więcej na aftershokz.pl

Freeway OMT sp. z o.o.
ul. Wodna 1
62-070Dopiewiec

pon. – pt.
09:00 -17:00