TESLA

Odkryj zupełnie nowy świat technologii dzięki urządzeniom Tesla za rozsądną cenę. Dowiedz się więcej o tym, jak możemy ułatwić Ci życie!

Dowiedz się więcej na tesla.info

SHOKZ

Shokz to marka zaprojektowana w oparciu o technologię przewodnictwa kostnego, która od lat jest stosowana w medycynie, jak i w rozwiązaniach komunikacyjnych dla wojska.

Twórcy wykorzystali zjawisko przewodnictwa kostnego, dzięki czemu nie musisz już umieszczać słuchawek w uszach, aby słuchać muzyki. Ale zyskujesz jeszcze więcej! Twoje uszy pozostają odkryte, dlatego nie odcinasz się w pełni od otoczenia i inne dźwięki pozostają wciąż słyszalne. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób, chcących żyć aktywnie oraz bez żadnych ograniczeń. Postaw na niezwykłą wygodę, oryginalny design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Z Shokz każda aktywność staje się wyjątkowym przeżyciem.

Dowiedz się więcej na shokz.pl

SKULLCANDY

Kultowa marka słuchawek, która powstała z inspiracji muzyką, sportem, technologią oraz najnowszymi trendami.

Stanowią one niepowtarzalne połączenie pasji do muzyki, sportu i technologii, ujęte w unikatowych projektach. Stworzone zostały dla osób żyjących intensywnie i odważnie, sięgających po to, czego chcą oraz zarażających innych swoją pasją. Światowej klasy słuchawki audio i sportowe Skullcandy wyrażają nowatorskie podejście do dźwięku oraz życia bez ograniczeń.

Dowiedz się więcej na skullcandy.pl

OMT Group sp. z o.o.
ul. Wodna 1
62-070 Dopiewiec

pon. – pt.
09:00 -17:00