ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Kamera HERO7 Black

Niezwykle płynny film. Kamera HERO7 Black jest wytrzymała i wodoszczelna, dzięki czemu możesz nagrywać wszystko i wszędzie. HERO7 Black jest wyposażona w stabilizację HyperSmooth i funkcję SuperPhoto, które pozwalają uzyskać idealne zdjęcia. Dzięki aplikacji GoPro możesz też transmitować swoje aktywności na żywo.

Opaska na głowę Head Strap + QuikClip

Opaska na głowę i uchwyt QuickClip zapewniające różne możliwości zamocowania kamery na głowie. W pełni regulowaną, dostosowaną do wszystkich rozmiarów opaskę można przypiąć do kasku lub założyć bezpośrednio na głowę. Za pomocą uchwytu QuickClip kamerę GoPro można przymocować do czapki z daszkiem, paska lub innej części garderoby.

Uchwyt The Handler

Zapewnij sobie pewny chwyt kamery GoPro i lepszą niż kiedykolwiek wcześniej pływalność dzięki uchwytowi The Handler. Ten uchwyt nietonący zapewnia stabilność i kontrolę ujęcia, a podstawa z funkcją szybkiego zwalniania umożliwia łatwą wymianę mocowań. Po upuszczeniu w wodzie jasnopomarańczowa końcówka uchwytu wyskakuje na powierzchnię, dzięki czemu można ją łatwo dostrzec.

 

Kompaktowe etui

To lekkie etui doskonale sprawdzi się w podroży. Możesz spakować do niego swój sprzęt GoPro i ruszać na kolejną przygodę. Jest na tyle pojemne, że z łatwością zmieszczą się w nim kamera, uchwyty i inne akcesoria, a przy tym na tyle małe, że można je włożyć do torby i zabrać ze sobą. Etui jest odporne na niekorzystne warunki pogodowe oraz ma elastyczną przegrodę, która umożliwia ułożenie przedmiotów w dowolny sposób.

 

ZNAJDŹ AUTORYZOWANY SKLEP

Kupując w autoryzowanym sklepie masz pewność, że produkt jest oryginalny i posiada pełną gwarancję producenta.

 

[wpgmza id="4"]